Lojistik Reklam

Eğitim: Kişisel Gelişim Süreçleri
Eğitim Tarihi: Eğitim tarihleri anasayfa’da ilan edilmektedir.

Eğitim tarihini kaçırdığınız eğitim(ler) için müşteri hizmetlerini arayınız. Danışmanlarımız eğitim tarihini kaçırdığınız eğitim(ler) için size özel bir tarih mutlaka belirleyeceklerdir.

Eğitimin İçeriği:
– Durum Değerlemesi
– Planlama ve Sürekli İyileştirme
– Değişim Yönetimi

Eğitimimiz, alanlarında en az master derecesine sahip kişiler ile uzun yıllar belirtilen alanlarda özel sektörde görev almış akademisyenler tarafından pratik hayata yönelik verilmektedir.

Eğitimlerimize kesin kayıt yaptırmadan ve ödemeyi gerçekleştirmeden önce katılım için Kayıt Formu doldurulması ve tarafımıza gönderilerek kontenjan hakkında bilgi alınması gerekmektedir.

Kayıt formunun doldurularak gönderilmesiyle başvuru önceliğine göre ön kayıt yapılmış olacaktır. Formu doldurduktan sonra ön kayıt yapılıp yapılmadığına dair bir e-mail tarafınıza gönderilir. Bu e-mail ile birlikte kesin kayıt formu ve ödeme bilgileri tarafınıza gönderilir. Ödeme yapıldıktan sonra ise kesin kayıt işleminiz gerçekleştirilir.

Eğitim saatleri 10:00 – 16:00 arasındadır.

Eğitim ücreti kişi başı 500 TL + %18 KDV’ dir.

Çay-Kahve-Meyve servisi ve sunum notları ücrete dahildir.

Programımız sonunda “UNIVERSITA-LOGIMEX” katılım sertifikası verilmektedir.

Programımız en az 2, en çok 5 kişi ile yapılmaktadır.

Bu eğitimin kendi firmanızda size özel düzenlenmesini talep edebilirsiniz. Eğitim danışmanımız ile iletişime geçiniz.

Bu eğitimin istediğiniz şehirde ve yurt dışında size özel düzenlenmesini talep edebilirsiniz. Eğitim danışmanımız ile iletişime geçiniz.

Bu eğitim talebe uygun olarak LOGIMEX Maslak Eğitim Merkezi, LOGIMEX Maltepe Eğitim Merkezi, LOGIMEX İzmir Eğitim Merkezi ve LOGIMEX Yenibosna Eğitim Merkezinde verilebilmektedir.

Yukarıdaki katılım bilgileri tek günlük eğitimler için geçerlidir. Tek günlük eğitimler dışındaki eğitimler için katılım bilgileri, o eğitimin ilanı ile birlikte ayrıca belirtilir.

Universita ve LOGIMEX, belirtilen katılım şartlarını farklı eğitimler için değiştirme hakkını önceden haber vermek koşulu ile saklı tutmaktadır.

Üniversiteye En İyi Alternatif
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Friendfeed'te Paylaş
Linkedin'de Paylaş
Google'da Paylaş
Delicious'ta Paylaş
Technorati'de Paylaş
Copyright © 2011 uniVersita - Üniversiteye En İyi Alternatif - LOGIMEX Markasıdır.
Her Hakkı Saklıdır. İçeriği Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.